GB FAMILY SLOVENSKO

O nás

Bolo to 2.6.2012 kedy sa vo firme GB FAMILY SLOVENSKO s.r.o. prvý krát rozozvučali stroje a ozvali hlasy pekárov a pekárok, ktorí začali vytvárať niečo nové, niečo čo tu bolo veľmi dávno a na čo ľudia tak trochu pozabudli.

Vtedy ešte v malej firmičke, ktorá nezašla za hranice Popradu, sa pekár - konateľ firmy usiloval vytvoriť produkt, ktorý by ohúril všetky generácie. Hodiny, dni a mesiace trvalo, kým sa dostal k vypracovaniu najlepšieho receptu, technológie na vznik nášho hlavného výrobku - smažené pirôžky.

Snaha o ich vylepšenie však neskončila, do dnes sa nás tím odborníkov snaží aj najmenšími drobnosťami prispieť k ešte originálnejšej chuti, vôni, tvaru a kvalite výrobku. Ako mesiace ubiehali, pekárnička sa z malých priestorov presunula do novej výrobnej haly a stala sa z nej pekáreň, kde v súčasnej dobe pracujú šikovné a tvorivé ruky ľudí, ktorí od skorého rána usilovne pracujú do neskorších poobedňajších hodín, aby sa naše výrobky rozkotúľali krížom-krážom po našom malebnom Slovensku. V najtmavšej noci ich naseldujú tí, bez ktorých by ste si ráno voňavé výrobky hľadali na pultoch márne - sú to naši šoféri. Z jedného výrobku sa postupne stali ďalšie jedinečné výrobky, ktoré Vám s láskou pečieme deň čo deň.

Veríme, že nás Vaša inšpirácia bude aj naďalej motivovať aspoň tak, ako do teraz a pobudneme na Slovenskom trhu ešte veľa rokov.